Nasza Kadra

Kinga Gacek - Instruktorka innowacyjnej metody treningowej FIT JUMP - fitnessu na trampolinach. Kocha zarówno treningi siłowe pozwalające kształtować sylwetkę jak i zajęcia fitness o dużej intensywności. Pasjonatka bikini fitness sama pragnąca w przyszłości zmierzyć się w tej kategorii. Od lat interesuje się zdrowym trybem życia oraz dietą i suplementacją w sporcie. W trakcie uzyskiwania licencji INSTRUKTORA FITNESS.

Wiola Kawecka - Z wykształcenia mgr Historii wojskowości, z zamiłowania pasjonatka sportów siłowych, w szczególności fitness sylwetkowego kobiet oraz kulturystyki klasycznej mężczyzn. Swoją pasję do sztang, hantli i ciężarów odkryła w sobie już 11 lat temu. Z wielkim zaangażowaniem rozwija umiejętności zarządzania wewnętrznymi sprawami siłowni oraz odkrywa świat fitness od strony biznesu. Zawsze pogodna i uśmiechnięta, propaguje zdrowy tryb życia oraz treningi siłowe w połączeniu z treningami stabilności ogólnej - core stability. W trakcie uzyskiwania uprawnień instruktora sportu o specjalizacji kulturystyka.

Klaudia Sokołowska - dyplomowana instruktorka fitness. Studentka psychologii interesująca się psychodietetyką i psychologią sportu. Jej ulubioną formą zajęć są choreografia na stepie oraz treningi wzmacniające o wysokiej intensywności. Nieustannie doskonali swoje umiejętności na licznych konwencjach, warsztatach, szkoleniach. Relaks i zabawa połączone z mocnym wyciskiem.

Małgorzata Jabłońska - absolwentka AWF Poznań instruktor ZUMBA i AQUAZUMBA nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum nr6 w Tomaszowie Maz

więcej o nas

mapa

galeria

 

 

Godziny otwarcia:

 

Pn - Czw:

Piątek:

Sobota:

Niedziela:

07:00 - 22:00

07:00 - 21:00

10:00 - 16:00

10:00 - 14:00

Kontakt:

 

Recepcja:

 

 

 

 

570 - 820 - 002

 

 

 

 

recepcja@silowniafitlife.pl

 

menager@silowniafitlife.pl